Корпорація «Еталон»

107934 раз(а) прочитано
    
   
    Корпорація «Еталон» є одним з найбільших українських виробників автомобільної техніки. До складу Корпорації входить 21 підприємство, основними напрямками діяльності яких є: виробництво автобусів, вантажних автомобілів, комплектуючих для автомобільної промисловості, складська логістика. Виготовлення автомобільної техніки Корпорації «Еталон» забезпечують підприємства: ПрАТ «Бориспільський автозавод» і ПрАТ «Чернігівський автозавод». На сьогоднішній день вищевказані підприємства Корпорації виробляють і реалізують автобуси малого та середнього класів різних типів: міський, приміський, міжміський і туристичний. Ще одним стратегічним напрямком діяльності, якому Корпорація «Еталон» приділяє багато уваги, є виробництво вантажних автомобілів та тролейбусів. Серед українських виробників автобусів Корпорація «Еталон» протягом останніх п'яти років займає лідируючі позиції за обсягом виробництва та реалізації автобусів малого класу. Успіх на ринку значним чином забезпечують шасі від відомих компаній ТАТА (Індія), FAW (Китай), Ashok Leyland (Індія), а також двигуни, коробки передач, трансмісії і мости, які виробляються за ліцензіями компаній MERCEDES-BENZ, DEUTZ, HINO, ZF, Dana, Elliot та іншими надійними виробниками.
   ТАТА Motors - всесвітньо відома індійська автомобілебудівна компанія, що входить в список 20 найбільших світових автовиробників. Компанія була заснована в 1945 як виробник локомотивів, а пізніше розширила діяльність, розпочавши виробництво комерційного транспорту в 1954, після об'єднання зусиль з Daimler-Benz AG. Сьогодні компанія є беззаперечним лідером з виробництва та продажу автомобілів для комерційних перевезень та третьою за величиною компанією на ринку пасажирського транспорту з успішними розробками в сегментах легкових автомобілів, і позашляховиків. Компанія також є четвертим за величиною виробником вантажних автомобілів і займає друге місце в світі з виробництва автобусів.
    Ashok Leyland - велике індійське автомобілебудівне підприємство, що випускає широку гаму вантажних автомобілів, автобусів, військової техніки. Компанія Ashok Leyland заснована в 1948 році. Розташована в Ченнаї, Індія. Є однією з найбільших індійських компаній, що виробляють комерційні транспортні засоби та комплектуючі. Вважається флагманом своєї материнської компанії-Hinduja Group, зі штаб-квартирою в Лондоні. Компанія працює за ліцензією британської компанії Leyland Motors.
    FAW - лідируюча компанія на автомобільному ринку Китаю. В даний час FAW виробляє автомобілі 6 категорій, в тому числі вантажівки малої, середньої і великої вантажопідйомності, позашляховики, легкові автомобілі, автобуси, малолітражні автомобілі. FAW належить 27 дочірніх компаній, ще в 20 компаніях FAW володіє контрольним пакетом акцій. FAW створила спільні підприємства з виробництва автомобілів для китайського та світового ринку з Volkswagen, Toyota, Ford і Mazda.
   Deutz AG - німецький виробник газових і дизельних двигунів, з більш ніж сторічною історією та досвідом роботи на світовому автомобільному ринку. Двигуни DEUTZ прославилися своєю надійністю і невибагливістю в роботі та використовуються на автобусах і вантажівках по всьому світу.
    Hino Motors - є найбільшим в Японії виробником вантажних автомобілів і автобусів, з 1960-х входить до відділення корпорації Toyota. Hino виготовляє широку гаму дизельних автобусів і вантажівок різного призначення.
   ZF Friedrichshafen AG - найбільший німецький автомобільний концерн-постачальник шасі і коробок передач для комерційних / вантажних транспортних засобів. Чисельність працюючих на 125 підприємствах концерну в 26 країнах складає близько 65 тис. чоловік, таким чином ZF входить до числа 15 найбільших постачальників автомобільної промисловості в світі.
    DANA Spicer - американська компанія, відома як найбільший світовий виробник і постачальник приводної продукції для самохідних машин високої прохідності. Трансмісії Dana є одними з найбільш якісних і надійних агрегатів, що використовуються на важкій техніці.
Meritor Inc. - американська компанія, яка є світовим лідером у виробництві інноваційних трансмісій і гальмівних систем для вантажних автомобілів, причепів та військових транспортних засобів. Продукція компанії відома в усьому світі своєю надійністю та ефективністю. Заводи компанії розташовані в Північній і Південній Америці, Європі та Азіатсько-Тихоокеанському регіоні і налічують близько 10 000 співробітників в 19 країнах.

Автобусний бізнес корпорації включає в себе наступні підприємства:
  • ПрАТ «Бориспільський автозавод»;
  • ПрАТ «Чернігівський автозавод»;
  • ТОВ «Торговий дім« Еталон авто »;
  • Науково-дослідний інститут автомобіле-будови «Еталон»;
  • ТОВ «Базтехсервіс».
 
ПрАТ «Бориспільський автозавод»
    Флагманом Корпорації «Еталон» у сфері виробництва автотранспортних засобів є приватне акціонерне товариство «Бориспільський автозавод». Бориспільський автозавод був створений у квітні 2002 року. Уже в жовтні 2002 року, через 5 місяців після офіційної реєстрації заводу, з конвеєра зійшли перші два автобуси.
      У грудні 2002 р. були завершені попередні і сертифікаційні випробування автобуса БАЗ-А079.04 "Еталон", був отриманий сертифікат відповідності на промислову партію і проданий споживачам перший автобус.
ЗАТ «Бориспільський автозавод» - це сучасне виробництво, виробничі і складські площі якого займають понад 19 000 кв.м.

ПрАТ «Чернігівський автозавод»
      Приватне акціонерне товариство «Чернігівський автозавод» є одним з наймолодших підприємств Корпорації «Еталон». Створений у серпні 2003 року, спираючись на наукову базу, досвід і професійний підхід до кадрових питань Корпорації «Еталон», досяг значних успіхів у найкоротші терміни.
    До масового виробництва та реалізації автобусів на заводі приступили в ІІІ кварталі 2004 року. Виробничі та допоміжні площі Чернігівського автозаводу складають більше 28 тисяч кв. м.
    Корпорація «Еталон» постійно активно працює над створенням нових моделей і модифікацій автобусів. Чернігівський автозавод бере участь у цих процесах, розширюючи і оновлюючи свій модельний ряд. Завод активно співпрацює з науково-дослідним інститутом «Еталон», де й народжуються проекти нових моделей, які потім втілюються в життя.

Торговий дім «Еталон авто»
    ТД «Еталон авто» є ексклюзивним дистриб'ютором автотранспортних засобів, що виробляються підприємствами корпорації «Еталон» і запасних частин до них. Торговий дім реалізує свою продукцію самостійно і через дилерську мережу. За час свого існування Торговий дім «Еталон авто» продав більше 10 000 автобусів під торговою маркою «Еталон».

Науково-дослідний інститут автомобілебудування «Еталон»
      НДІ «Еталон» є базовим науково-дослі довательскім підприємством корпорації «Еталон». В інституті на постійній основі працює 45 фахівців і більше 100 фахівців залучаються на окремі проекти. НДІ автомобілебудування «Еталон» спільно з конструкторами і технологами Бориспільський і Чернігівський автозаводи розробили і впровадили у виробництво автобуси, представлені в даному каталозі. На даний момент в інституті ведеться проектування ряду нових перспективних моделей автотранспортних засобів на різній агрегатної бази.

ТОВ «Базтехсервіс»
   ТОВ «Базтехсервіс» є основним автосервісних підприємств корпорації «Еталон» і виконує гарантійне та післягарантійне обслуговування автобусів і вантажних автомобілів, вироблених корпорацією. Технічна база підприємства дозволяє проводити техобслуговування і ремонти будь-якої складності всіх транспортних засобів, вироблених підприємствами корпорації «Еталон». Підприємство створено в 2004 році і на сьогоднішній день його потужності дозволяють проводити техобслуговування і ремонти більше 1500 різних автобусів на рік.