Бориспільський автозавод отримав ексклюзивний статус партнера компанії Bosch

Опубликовано - 18.09.2015 16:08 (2039 раз(а) прочитано)
     Компанія Bosch в рамках договору підписаного з Бориспільським автозаводом, надає більше року консультаційну підтримку офіційним СТО заводу в питаннях обслуговування та ремонту транспортних засобів. Підписання даного договору набуло широкого розголосу в спеціалізованих засобах масової інформації та отримало позитивні відгуки експлуатантів техніки Еталон. Звертає на себе увагу той факт, що Бориспільський автозавод є єдиним виробником пасажирської та вантажної техніки з ким співпрацює компанія Bosch в рамках надання консультацій з техічних питань.
     Партнерство двох виробників є очевидним, так як всі 15 000 транспортних засобів, що зійшли з конвеєру заводу обладнані системою дизельного впорскування пального Bosch. Фахівці заводу завжди працюють над вдосконаленням своїх знань та навичок та проходять підготовку в учбовому центрі організованому компанією Bosch. Саме з занять в учбовому центрі розпочалася співпраця підприємств, що переросла в ексклюзивне партнерство.
     З жовтня 2014 року службою сервісної підтримки Bosch надано більше 100 консультацій з приводу гарантійної та післягарантійної експлуатації транспортних засобів Еталон. Для своєчасного реагування, компанією Bosch створено службу оперативної підтримки з питань технічного обслуговування. Отримати консультацію може кожен власник техніки Bosch за номером телефону «гарячої лінії» -                    
0-800-500-303. Для покращення якості технічного обслуговування клієнтів, Бориспільський автозавод запрошує до плідної співпрації регіональні сервісні станції Bosch, деталні умови спіробітництва можна дізнатися за номерами телефонів 044-585-95-57 або                  050-916-67-54.
Читайте также: