Корпорація «Еталон» запроваджує інноваційні технології.

10637 раз(а) прочитано
        


     З “01” березня 2015р. корпорація «Еталон», пропонує нову послугу для всіх своїх клієнтів - «Система GPS моніторингу «Еталон».
     Дана система розроблена та впроваджена у співпраці з компанією UMT і являє собою спеціалізовану систему моніторингу для автобусів і вантажних автомобілів «Еталон». Система GPS моніторингу «Еталон» це робочий інструмент для власників транспортних засобів, створений для підвищення ефективності управління пасажирськими і вантажними перевезеннями. Система базується на принципі контролю і якості - “2К”.
     Принцип контролю дозволяє відслідковувати в режимі on-line місцезнаходження і стан транспортних засобів, дотримання режиму роботи, графіку робочого часу, своєчасності прибуття транспортного засобу на зупинку або до клієнта. Додатково можливо контролювати і відслідковувати пасажиропотік, витрати палива, заправки, зливи і поточний рівень палива в баку, а також ряд інших важливих користувачеві параметрів.
     Принцип якості дає можливість підвищити ефективність використання транспортних засобів, планування маршрутів, безпеки пасажирів і вантажу, а також зменшити витрати на ПММ і провести аналіз діяльності автопарку.
     Система моніторингу являє собою GPS термінал, встановлений на транспортний засіб, який отримує і обробляє інформацію про стан різних вузлів і визначає координати місця розташування транспортного засобу, далі по каналах GSМ зв'язку інформація передається на сервер компанії UMT, потім після обробки, інформація надається користувачеві. Весь цей процес займає по часу менше однієї секунди, тому користувач завжди може отримати дані в режимі реального часу або за минулий період. Передача і доступ до даних повністю захищені від несанкціонованого перегляду. Все, що потрібно користувачеві для роботи з системою GPS моніторингу «Еталон» - комп'ютер або мобільний телефон з можливістю виходу в інтернет. Вхід в систему користувачі можуть здійснити з будь-якого комп'ютера, незалежно від місця розташування і часу дня.     Застосування даної системи GPS моніторингу дозволяє більш ефективно використовувати транспортні засоби, підвищити безпеку на дорозі, знизити витрати і досягти економії палива до 30%, оптимізувати логістику маршрутів, що допоможе збільшити терміни експлуатації транспортних засобів, зменшити витрати на обслуговування приблизно на 20% і в підсумку підвищити прибутки.
     Клієнти Корпорації «Еталон» мають можливість скористатися стартовим пакетом «Моніторинг». Даний пакет включає - відображення поточного місця розташування і параметри руху транспортного засобу. Розширений пакет послуг, таких, як аналіз пройденого шляху, групові, підсумкові звіти, можливість побудови і контролю маршрутів, контроль палива і послуги диспетчера, підключається додатково.
     Для придбання автобусів і вантажних автомобілів «Еталон» та отримання детальної інформації про систему GPS моніторингу звертайтеся за телефонами:
ТОВ “ТД “Еталон Авто”:
(044) 585-95-66 , 597-20-09 , 597-20-08
або
ТОВ “Українські Мобільні Технології” (UMT)
моб.: (067) 5 - 222 - 555;
(056) 404 - 22 - 44;
ел.пошта: support@umt.ua

Читайте также: